Specyfikacja

 

Wymiary

Długość całkowita

11,00 m (36')

Szerokość

3,72 m

Zanurzenie

0,97 m

Dane techniczne

Zbiornik paliwa

769 L

Zbiornik wody

284 L

Projektant

Projekt zewnętrzny

Fulvio de Simoni

Projekt wnętrza

Fulvio de Simoni

Silnik

Silnik

2 x 240 KM Volvo D4

Prędkość max.

35 węzłów

Prędkość marszowa

28 węzłów

Zakwaterowanie

Goście

4 osoby/1 kabina

Załoga

brak

 
Jacht o dynamicznej sylwetce, idealny na całodniowe wypady z rodziną, na którym w szybki i bezpieczny sposób można się przemieszczać pomiędzy atrakcyjnymi i dziewiczymi zakątkami wybrzeża, bądź jezior i innych wód śródlądowych. Jest on bardzo prosty w manewrowaniu i obsłudze, dlatego łatwo nim pływać osobom nawet z małym doświadczeniem.
Przestrzeń życiowa na jachcie została skrupulatnie przemyślana przez jego projektanta Fulvio de Simoni, który wykorzystał każdy centymetr aby podnieść jego komfort. Jak sama nazwa modelu wskazuje – Open, jest to jednostka gdzie główną rolę odgrywa jej zewnętrzna przestrzeń, czyli kokpit i pokład.
Pod pokładem, w dziobowej części jachtu znajduję się komfortowa kabina z podwójnym łóżkiem, sofą z małym stolikiem kawowym oraz licznymi schowkami i szafkami. Z kabiny wchodzimy do przestronnej łazienki (jak na jacht takiej wielkości), w której znajduję się wydzielony prysznic.

Najmniejszy model w gamie Austin Parker, to jacht o dynamicznej sylwetce, idealny na całodniowe wypady z rodziną, na którym w szybki i bezpieczny sposób można się przemieszczać pomiędzy atrakcyjnymi i dziewiczymi zakątkami wybrzeża, bądź jezior i innych wód śródlądowych. Jest on bardzo prosty w manewrowaniu i obsłudze, dlatego łatwo nim pływać osobom nawet z małym doświadczeniem.

Wyposażony w dwa silniki Volvo Penta 260 KM, osiąga prędkość maksymalną 36 węzłów. Już po osiągnięciu 12 węzłów jacht wchodzi w ślizg, redukując znacznie spalanie.

Przestrzeń życiowa na jachcie została skrupulatnie przemyślana przez jego projektanta Fulvio de Simoni, który wykorzystał każdy centymetr aby podnieść jego komfort. Jak sama nazwa modelu wskazuje – Open, jest to jednostka gdzie główną rolę odgrywa jej zewnętrzna przestrzeń, czyli kokpit i pokład.

Czytaj dalej

Jego integralnym elementem jest bardzo szeroka platforma rufowa, która ze względu na bezpieczeństwo jest oddzielona od kokpitu zewnętrznego drzwiczkami wkomponowanymi w kadłub. Jest ona bez wątpienia dużym udogodnieniem przy kąpieli i uprawianiu sportów wodnych.

W kokpicie znajdują się dwie duże sofy będące idealnym miejscem do relaksu i opalania dla kilku osób. Ponadto na dziobowej części pokładu znajduję się materac, na którym można zażywać kąpieli słonecznych i odciąć się od zgiełku rozmów w kokpicie. Pod pokładem, w dziobowej części jachtu znajduję się komfortowa kabina z podwójnym łóżkiem, sofą z małym stolikiem kawowym oraz licznymi schowkami i szafkami. Z kabiny wchodzimy do przestronnej łazienki (jak na jacht takiej wielkości), w której znajduję się wydzielony prysznic. Ciekawym rozwiązaniem dla rodzin jest możliwość zaaranżowania podwójnego łóżka w rufowej części kabiny, bezpośrednio pod kokpitem.

Layout

Pozostałe modele z gamy

36 Open

48 Sundeck

54 Open S

54 Fly S

64 Fly

72 Fly

74 Fly S

 

 

 

© RR Yachts 2019 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem