Specyfikacja

WYMIARY

Długość całkowita 

19,51 m (64')

Szerokość

6,20 m

DANE TECHNICZNE

Pojemność zbiornika paliwa

4530 L

Pojemność zbiornika wody

1120 L

Projektant

Projekt zewnętrzny

Fulvio de Simoni

Projekt wnętrza

Fulvio de Simoni

SILNIKI

Silniki standardowe

2 x 1200 KM MAN V8-1200

Prędkość maksymalna

32 węzły

Prędkość marszowa

28 węzłów

ZAKWATEROWANIE

Goście

6 osób/3 kabiny

Załoga

2 osoby/1 kabina

 
Jednostkę Austin Parker 64 Fly można opisać w trzech słowach: elegancki, majestatyczny, bezpieczny. Zarówno linia zewnętrzna, jak i projekt wnętrza jachtu to kolejne arcydzieło mistrza Fulvio de Simoni. Stylistyka kadłuba i nadbudówki to tradycyjny, wręcz historyczny akcent nawiązujący do „lobster boats“, ale czuć w niej powiew świeżości.
Elementy wykończenia na jachcie 64 Fly, podobnie jak w przypadku innych jednostek marki Austin Parker, wykonane są z duża precyzją, ale również z artystycznym polotem, co wpływa na to że wyróżniają się oryginalnością i wysoką jakością. Widać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz jachtu że włoscy rzemieślnicy ze stoczni Austin Parker potrafili zadbać o najmniejsze detale.
To co zachwyca w modelu 64 Fly to wnętrze. Jest to połączenie minimalizmu i elegancji, bardzo charakterystyczna kombinacja dla włoskiej szkoły designu. Strefa wypoczynkowa w salonie została oddzielona od przestrzeni jadalnej, która w sposób bardzo praktyczny została zaaranżowana w przedniej części salonu obok kuchni. Kabiny znajdujące się pod pokładem zaskakują swoją wielkością, mają one porównywalne rozmiary do tych spotykanych na superjachtach o wielkości ponad 80 stóp.

Jednostkę Austin Parker 64 Fly S można opisać w trzech słowach: elegancki, majestatyczny, bezpieczny. Zarówno linia zewnętrzna, jak i projekt wnętrza jachtu to kolejne arcydzieło mistrza Fulvio de Simoni. Stylistyka kadłuba i nadbudówki to tradycyjny, wręcz historyczny akcent nawiązujący do „lobster boats“, ale czuć w niej powiew świeżości.

Elementy wykończenia na jachcie 64 Fly S, podobnie jak w przypadku innych jednostek marki Austin Parker, wykonane są z duża precyzją, ale również z artystycznym polotem, co wpływa na to że wyróżniają się oryginalnością i wysoką jakością. Widać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz jachtu że włoscy rzemieślnicy ze stoczni Austin Parker potrafili zadbać  o najmniejsze detale.

To co zachwyca w modelu 64 Fly S to wnętrze. Jest to połączenie minimalizmu i elegancji, bardzo charakterystyczna kombinacja dla włoskiej szkoły designu.

Czytaj dalej

Strefa wypoczynkowa w salonie została oddzielona od przestrzeni jadalnej, która w sposób bardzo praktyczny została zaaranżowana w przedniej części salonu obok kuchni.

Kabiny znajdujące się pod pokładem zaskakują swoją wielkością, mają one porównywalne rozmiary do tych spotykanych na superjachtach o wielkości ponad 80 stóp.

Kabina armatorska znajdująca się na śródokręciu jest bardzo obszerna, ponieważ zajmuje całą szerokość jachtu, czyli aż 6 metrów. Wyposażona w liczne szafki, schowki, garderobę, wygodną sofę, mały stolik z dwoma fotelami, biurko i łazienkę z dużą kabiną prysznicową, ma standard zakwaterowania porównywalny do apartamentu w pięciogwiazdkowym hotelu.

To co odróżnia pozostałe dwie kabiny od armatorskiej to ich wielkość, ale zachowano w nich ten sam standard wykończenia i komfortu. Kabina VIP znajdująca się na dziobie, jest bardzo wygodnym zakwaterowaniem dla pary. Wyposażona w dwuosobowe łóżko, prywatną łazienkę, jest bardzo dobrze doświetlona dzięki lukom pokładowym i podłużnym oknom znajdującym się po obydwu stronach kabiny. Tuż obok kabiny VIP znajduję się kabina z dwoma pojedynczymi łóżkami, idealne zakwaterowanie dla dzieci, albo dla dwóch dorosłych osób.

W modeli 64 Fly S, włoski producent pomyślał o właścicielach jachtów wolących beztrosko spędzać wakacje i powierzyć obsługę jachtu profesjonalnej załodze. Zadbano o to, aby miejsca w których potencjalnie będą przebywać członkowie załogi były odseparowane od tych w których odpoczywać będą armator i goście. Doskonałym przykładem jest kuchnia, która znajduję się na śródokręciu, obok części jadalnej salonu. Może ona być wydzielona z salonu składanymi drzwiami, co zagwarantuję gościom prywatność i ułatwi załodze serwowanie posiłków. Ponadto, w kuchni znajduję się klatka schodowa, która prowadzi do kabiny załogi i do siłowni oraz dodatkowe drzwi wyjściowe na pokład. Takie rozwiązania umożliwiają załodze bycie praktycznie niewidocznym dla gości.

Austin Parker 64 Fly S wyposażony w dwa silniki MAN o mocy 1200 KM każdy, potrafi się rozpędzić do 32 węzłów, przy czym jego prędkość marszowa to aż 28 węzłów.

Layout

Pozostałe modele z gamy

36 Open

48 Sundeck

54 Open S

54 Fly S

64 Fly

72 Fly

74 Fly S

 

 

 

© RR Yachts 2019 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem