Specyfikacja

Wymiary

Długość całkowita

23,33 m (74')

Szerokość

6,27 m

Zanurzenie

1,98 m

Dane techniczne

Zbiornik paliwa

5200 L

Zbiornik wody

1300 L

Projektant

Projekt zewnętrzny

Fulvio de Simoni

Projekt wnętrza

Fulvio de Simoni 

Silnik

Silnik

2 x 1400 KM MAN V12-1400

Prędkość max.

33 węzły

Prędkość marszowa

28 węzłów

 Zakwaterowanie

Goście

8 osób/4 kabiny

Załoga

2 osoby/1 kabina

 
Austin Parker 74 Fly S to pierwsza jednostka z nowej gamy superjachtów włoskiego producenta z Pizy. Tak jak w przypadku innych jachtów sygnowanych Austin Parker, twórcą 74 Fly jest legenda włoskiego designu jachtowego, projektant Fulvio de Simoni.
Linia zewnętrzna 74 Fly pozostaje w konwencji tradycyjnych „lobsterów“, ale przestrzeni jest zdecydowanie więcej aniżeli na mniejszym 72 stopowym modelu. Część dziobowa pokładu jest wyjątkowo szeroka w porównaniu do innych jachtów podobnej wielkości. Pozwoliło to stworzyć wyjątkowe i szczególnie duże miejsce do relaksu z obszerną c-kształtną kanapą i dwoma stolikami koktajlowymi oraz dużym trzyosobowym materacem do opalania.
Szeroki półpokład stanowi komfortowe i bezpieczne przejście pomiędzy dziobem, kokpitem i platformą rufową. Bardzo duży garaż rufowy pomieści tender, skuter wodny i inne zabawki wodne, których nie może zabraknąć.

Austin Parker 74 Fly S to pierwsza jednostka z nowej gamy superjachtów włoskiego producenta z Pizy. Tak jak w przypadku innych jachtów sygnowanych Austin Parker, twórcą 74 Fly S jest legenda włoskiego designu jachtowego, projektant Fulvio de Simoni.

Linia zewnętrzna 74 Fly S pozostaje w konwencji tradycyjnych „lobsterów“, ale przestrzeni jest zdecydowanie więcej aniżeli na mniejszym 72 stopowym modelu. Część dziobowa pokładu jest wyjątkowo szeroka w porównaniu do innych jachtów podobnej wielkości. Pozwoliło to stworzyć wyjątkowe i szczególnie duże miejsce do relaksu z obszerną c-kształtną kanapą i dwoma stolikami koktajlowymi oraz dużym trzyosobowym materacem do opalania.

Szeroki półpokład stanowi komfortowe i bezpieczne przejście pomiędzy dziobem, kokpitem i platformą rufową. Bardzo duży garaż rufowy pomieści tender, skuter wodny i inne zabawki wodne, których nie może zabraknąć.

Jednostki napędowe jachtu to aż dwa silniki po 1400 KM każdy, rozpędzające jacht do prędkości 33 węzłów.

Pozostałe modele z gamy

36 Open

48 Sundeck

54 Open S

54 Fly S

64 Fly

72 Fly

74 Fly S

 

 

 

© RR Yachts 2019 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem