MCY 76 to trzeci model nowej generacji jachtów Monte Carlo Yachts, który w dniu 6 lipca miał swoją uroczystą premierę w przepięknej scenerii Porto Piccolo. Event inauguracyjny pod hasłem „A Tribute to Light”, nawiązywał do jednego z kluczowych elementów ewolucji nowych modeli – światła i jego wszechobecności wewnątrz. Większa powierzchnia okien w salonie oraz powiększone świetliki w kabinie armatorskiej, mają zacierać granicę między wnętrzem jachtu a otoczeniem.  

Nowe MCY 76 to większa przestrzeń życiowa, niezwykle duży flybridge z trzema odrębnymi strefami wypoczynkowymi oraz przestrzenią do przygotowywania posiłków i drinków. Oczywiście niezmiennie, nieograniczone możliwości indywidualizacji wnętrza i jego wykończenia. Stoły w marmurze Carrara i meble Giorgetti, to tylko niektóre z elementów dekoracji, wybranych przez właściciela premierowej jednostki.

Zaprezentowane MCY 76 to kolejne wcielenie pierwszego jachtu tej stoczni, który w 2010 roku zapoczątkował historię marki i zdefiniował jej wartości.

  

  

© RR Yachts 2020 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand