Kim jesteśmy

RR YACHTS powstało z myślą o tych którzy szukają jachtów najwyższej jakości, niepowtarzalnych, “szytych na miarę”.

Mając wieloletnie doświadczenie zarówno w przemyśle jachtowym jak i na rynku innych dóbr luksusowych, doskonale rozumiemy co dla naszych klientów jest najważniejsze. Dlatego podstawowymi kryteriami jakimi kierowaliśmy się przy wyborze producentów jachtów z którymi współpracujemy była ich światowa renoma, bardzo wysokie wymagania jakościowe, możliwość indywidualizacji oraz szeroko rozumiana unikalność i wyjątkowość budowanych jednostek.

Reprezentowane przez nas marki jachtowe - Monte Carlo Yachts, Maori Yacht, Austin Parker, Wauquiez, Tofinou, to znane i cenione na świecie marki, których oferta nie była wcześniej dostępna na polskim rynku. 

CO OFERUJEMY

Reprezentowane przez nas stocznie jachtowe - Monte Carlo Yachts, Maori Yacht, Austin Parker, Wauquiez, Tofinou, to znane i cenione na świecie marki, których oferta nie była wcześniej dostępna na polskim rynku. Jeżeli oczekują Państwo jachtu funkcjonalnego i niepowtarzalnego, który będzie zachwycał i wyróżniał się na tle innych, zarówno na pełnym morzu jak i zacumowany w porcie, to trafiliście we właściwe miejsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zachęcamy do kontaktu.

Rafał Lenartowski

+48 504 158 933

rafal@rr-yachts.pl

Rafał Lenartowski - Trójmiasto

Radek Pstrokoński

+48 534 603 503

radek@rr-yachts.pl

Radek Pstrokoński - Warszawa

© RR Yachts 2018
Wdrożenie: Solmedia