O nas

RR YACHTS powstało z myślą o tych którzy szukają jachtów najwyższej jakości, niepowtarzalnych, “szytych na miarę”.

Reprezentowane przez nas stocznie – Astondoa, Austin Parker, Maori, Wauquiez, Latitude 46 i Privilege Marine, to znane i cenione na świecie marki, których oferta nie była wcześniej dostępna na polskim rynku.

Mając wieloletnie doświadczenie zarówno w przemyśle jachtowym jak i na rynku innych dóbr luksusowych, doskonale rozumiemy co dla naszych klientów jest najważniejsze. Dlatego podstawowymi kryteriami jakimi kierowaliśmy się przy wyborze producentów jachtów z którymi współpracujemy była ich światowa renoma, bardzo wysokie wymagania jakościowe, możliwość indywidualizacji oraz szeroko rozumiana unikalność i wyjątkowość budowanych jednostek.

Jeżeli oczekują Państwo jachtu funkcjonalnego i niepowtarzalnego, który będzie zachwycał i wyróżniał się na tle innych, zarówno na pełnym morzu jak i zacumowany w porcie, to trafiliście we właściwe miejsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zachęcamy do kontaktu.

 

 

RAFAŁ LENARTOWSKI - SOPOT

TEL. + 48 504 158 933 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

RADEK PSTROKOŃSKI - WARSZAWA

TEL. + 48 534 603 503 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

RR Yachts

ul. Batalionów Chłopskich 1
83-000 Pruszcz Gdański
email: info@rr-yachts.pl

Trójmiasto :+48 504 158 933
Warszawa: +48 534 603 503