Po spektakularnych i historycznych wydarzeniach dla stoczni Astondoa które miały miejsce w 2016 roku, takich jak premiera superjachtu 110 Century oraz obchody stulecia wraz z prezentacją modelu 655 Coupe, pierwszego z innowacyjnej gamy Coupe, 2017 rok zapowiada się równie ekscytująco.

W dniach 17-18 stycznia RR Yachts miało przyjemność uczestniczyć w przedpremierowym pokazie jachtu Astondoa 66 GLX, który stocznia zorganizowała dla swoich dealerów i przedstawicieli mediów jachtowych z całego świata. Oficjalna premiera jachtu odbędzie się na nadchodzących targach Miami International Boat Show w dniach 16-20 luty.

66 GLX to najnowsza jednostka z gamy flybridge, o smukłej i agresywnej linii zewnętrznej, z rekordowo dużym flybridge’m. Wnętrze jachtu podobnie jak w przypadku innych jednostek Astondoa zaprojektował Christiano Gatto.

Gościnność  właściciela stoczni Jesusa Astondoa stworzyła podczas inauguracji jachtu rodzinną atmosferę. Po prezentacji oraz próbach morskich, wszystkich zaproszono do restauracji Varadero należącej do rodziny Astondoa, gdzie degustowane były dania najlepszego szefa kuchni w Hiszpanii Martina Berasategui (8 gwiazdek Michelin).

66 GLX to pierwsza z premier, które Astondoa zaplanowała na 2017. Czekamy z niecierpliwością na następne ! 

  
  
     
 

© RR Yachts 2021 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem