Po udanej premierze i entuzjastycznym przyjęciu przez klientów oraz przedstawicieli mediów, modelu MCY 70, pierwszego z nowej generacji jachtów Monte Carlo Yachts, 6 lipca w Trieście odbędzie się uroczysta prezentacja kolejnych nowości zapowiedzianych na początku roku.

Pierwszą z nich jest MCY 66 (zastępująca MCY 65), najmniejsza jednostka w gamie, która już podczas pierwszych testów zdobyła same pozytywne recenzje od dealerów i dziennikarzy. Odświeżona linia zewnętrzna, powiększone panoramiczne okna w salonie, dodatkowe świetliki w kabinie dziobowej oraz znacznie większy flybridge to tylko niektóre z nowych elementów wprowadzonych przez stocznię. Drugą premierową jednostką będzie MCY 76. Jak na razie znana tylko z renderów, które na konferencji prasowej w Düsseldorfie przedstawił Carlo Nuvolari, współtwórca projektów wszystkich jachtów Monte Carlo Yachts.

Nowa generacja Monte Carlo Yachts akcentuje ewolucję wizji stoczni. Jej głównymi założeniami jest powiększenie przestrzeni życiowej oraz wpuszczenie większej ilości naturalnego światła do wnętrza jachtu. Niezmienne pozostaje skupienie na budowaniu jachtów szytych na miarę, o ponadczasowym designie, będących klasyką przyszłości.

  

  

© RR Yachts 2021 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem