Już za tydzień, w dniach 10-15 września, odbędzie się kolejna edycja jednych z największych i najważniejszych targów jachtowych na świecie - Cannes Yachting Festival. Na tegorocznej wystawie, pośród innych jednostek Monte Carlo Yachts, zaprezentowane zostaną trzy modele nowej generacji „VISION” - 66-ka, 70-ka i 76-ka. Jednym z kluczowych symboli ewolucji nowej „wizji” jest światło. Większa powierzchnia okien w salonie i nowe świetliki w kabinach, mają zacierać granicę między wnętrzem jachtu a otoczeniem. Zmieniona konstrukcja flybridge’a oraz kilka innych detali, to innowacje które chętnie przed Państwem odkryjemy podczas spotkania na stoisku Monte Carlo Yachts.

 
Jachtów Monte Carlo Yachts nie zabraknie też na targach Monaco Yacht Show. W dniach 25-28 września w marinie Port Hercule zaprezentowana będzie flagowa jednostka stoczni - MCY 105.

Zapraszamy !

W celu umówienia prezentacji jachtów prosimy o bezpośredni kontakt pod numerami telefonów: 
Radek Pstrokoński +48 534-603-503
Rafał Lenartowski +48 504-158-933 
lub na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

  

© RR Yachts 2021 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem