Jacht, nad którym pracowano w przeciągu ostatnich lat w końcu ujrzał światło dzienne – Excess 14 zadebiutuje podczas targów Cannes Yachting Festival w dniach 6-11 września 2022. Warto było czekać.

14tka jest ucieleśnieniem DNA marki Excess – to zarówno komfort jak i osiągi oraz radość z pływania na żaglach. Już na pierwszy rzut oka widać nową, bardziej agresywną linie kadłuba, z odwróconą dziobnicą, kompozytowym bukszprytem oraz designerskim bulajami. Maszt podobnie jak w przypadku 11ki usadowiony jest z przodu nadbudówki. Obniżony bom zwiększający powierzchnię grota, duża samo-halsująca genua to tylko niektóre z czynników, które wpłyną na przyśpieszone bicie serca, kiedy rozwiniemy żagle.

Kiedy mowa o Excess Catamarans, nie ma miejsca na kompromisy, dlatego komfort jest równie ważny co osiągi pod żaglami. Excess 14 dostępny jest w kilku wersjach kabinowych. Innowacyjną aranżacją wnętrza jest wersja trzy kabinowa, w której kabina armatorska oferowana jest z dużą garderobą lub dodatkowymi łóżkami dla dzieci. Warto też zaznaczyć, że w wersji 4 kabinowej, każda z kabin ma własną łazienkę z wydzielonym prysznicem.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko zaprosić Państwa do Cannes, żeby zaprezentować ten najnowszy model w gamie Excess Catamarans. 

W celu umówienia wizyty, prosimy o kontakt telefoniczny:
+48 504 158 933 (Rafał)
+48 534 603 503 (Radek)
bądź mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

© RR Yachts 2022 | Privacy policy | Disclaimer
Design: Solmedia

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand