Specyfikacja

WYMIARY

Długość całkowita: 21,40 m

Szerokość: 9,30 m

Zanurzenie: 1,20 m

 

Silnik

2 x 800 HP MAN

 

DANE TECHNICZNE

Zbiornik paliwa: 2 x 8000 L

Zbiornik wody: 2 x 750 L

 

Producent

Sunreef Yachts

 

Model

70 Sunreef Power

 

Rok produkcji

2013

 

Lokalizacja

Croatia

 

ZAKWATEROWANIE

Goście: 8 osoby/4 kabiny

Załoga: 4 osoba/2 kabiny

 

BANDERA

UK

 

70 Sunreef Power CLOUDS, dostarczony w 2013 roku, to bez wątpienia jedna z najlepiej wyposażonych 70-cio stopowych jednostek motorowych, które stocznia luksusowych katamaranów Sunreef Yachts kiedykolwiek dostarczyła. Stanowi ona doskonały przykład kompromisu między stylem, przestrzenią życiową, dzielnością morską i autonomią pływania. Jest to jacht który sprawdził się już podczas długich rejsów przy zachowaniu najwyższych standardów komfortu.

Wnętrze jachtu zostało zaprojektowane na zamówienie, zgodnie z oczekiwaniami armatora. Wykończone z najwyższej jakości materiałów, jasne podłogi, białe tapicerowane panele ścienne i hebanowa stolarka z wysokim połyskiem, dopełnione zostały elementami dekoracyjnymi z kryształów Swarovskiego użytych do uchwytów szafek i armatury łazienkowej.

Na jachcie znajdują się 4 kabiny w tym: armatorska, 2 kabiny VIP i 2 z dwoma pojedynczymi łóżkami, dostosowane zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Obszerny "apartament" armatora zlokalizowany jest w części dziobowej głównego pokładu, dzięki czemu jest wydzielony od innych kabin znajdujących się w pływakach. Wszystkie kabiny mają osobne łazienki, równie luksusowo wyposażone i udekorowane mozaiką oraz kryształami Swarovskiego.

Bardzo specyficzna dla jachtu CLOUDS jest czteroosobowa sauna parowa umieszczona w części rufowej lewego kadłuba z bezpośrednim wyjściem do kokpitu. Jest to idealne miejsce na zakończenie bardzo intensywnego dnia zwiedzania bądź uprawiania sportów wodnych.

CLOUDS to jacht rozpoznawalny na rynku czarterowym, dzięki czemu jego nowy właściciel może nie tylko rozpocząć wspaniałą przygodę na wodzie, ale może również udany biznes czarterowy.

© RR Yachts 2022 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem