Specyfikacja

WYMIARY

Długość całkowita: 18,28 m (60')

Szerokość: 5,58 m

Zanurzenie: 1,30 m

 

Silnik

Yanmar 2 x 435 HP Volvo IPS 600

 

DANE TECHNICZNE

Zbiornik paliwa: 18000 L

Zbiornik wody: 600 L

 

Producent

Arcadia Yachts

 

Model

Sherpa

 

Rok produkcji

2018

 

Lokalizacja

Port Balis, Hiszpania

 

ZAKWATEROWANIE

Goście: 4 osoby/2 kabiny

Załoga: 1 osoba/1 kabina

 

Arcadia Sherpa POLIANA to jacht wielozadaniowy, który może być wykorzystany jako komfortowa jednostka do aktywnego spędzania czasu na wodzie, lub też jako wsparcie dla większego superjachtu.

W otwartym kokpicie rufowym umieszczono dużą U-kształtną sofę z rozkładanym i opuszczanym stołem, wymarzone miejsce do biesiadowania i spożywania posiłków al-fresco. Ponadto, znajdują się tam dwa symetrycznie rozmieszczone siedziska i szezlongi do opalania. Obok nich niewielkie, opuszczane stoliki na napoje i przekąski. Podnoszona na specjalnych siłownikach klapa do maszynowni, zintegrowana została z niezwykle dużym (jak na tej wielkości jacht) materacem do opalania. Jego wielkość porównywalna jest do tych spotykanych na ponad 30 metrowych jednostkach.

POLIANA została zbudowana w konfiguracji dwukabinowej. Kabina armatorska standardami i wielkością nie odbiega od tych spotykanych na dużo większych jachtach. Umieszczono w niej łóżko queen size, garderobę i komfortową łazienkę. Tuż obok znajduję się nieco mniejsza kabina z dwoma pojedynczymi łóżkami, mająca osobną łazienkę.

Na górnym pokładzie mieści się sterówka z dwoma wygodnymi fotelami nawigacyjnym, mała i funkcjonalna kuchnia oraz U-kształtna sofa.

Zapraszamy do wizyty na pokładzie tego kompaktowego superjachtu w marinie Port Balis, położonej nieopodal Barcelony.

© RR Yachts 2020 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem