Specyfikacja

WYMIARY

Długość całkowita: 25,20 m

Szerokość: 6,18 m

Zanurzenie: 1,97 m

 

Silnik

MAN 2 x 1800 HP

 

DANE TECHNICZNE

Zbiornik paliwa: 6000 L

Zbiornik wody: 1100 L

 

Producent

Azimut Yachts

 

Model

Azimut 80 Flybridge

 

Rok produkcji

2018

 

Lokalizacja

Czarnogóra

 

ZAKWATEROWANIE

Goście: 10 OSÓB/4 kabiny

Załoga: 3 osobY/3 kabiny

 

 
Przedstawiamy do sprzedaży jacht Azimut 80. Bogato wyposażony, mało użytkowany i regularnie serwisowany, dzięki czemu jest utrzymany w doskonałej kondycji. Jego wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o optymalizacji przestrzeni życiowej, prywatności i komfortu armatora oraz jego gości. Na pokładzie znajdziemy zakwaterowanie dla 8 osób w 4 kabinach.
Niezwykle luksusowa kabina armatorska została umieszczona na śródokręciu, na całej szerokości kadłuba, dzięki czemu gwarantuje poziom komfortu rzadko spotykany na tej wielkości jachtach. W kabinie zaaranżowana została strefa relaksu z dwoma wygodnymi fotelami, jak również obszerna garderoba oraz duża łazienka z dwoma umywalkami, wanną i prysznicem.
Osoby lubiące spędzać czas na świeżym powietrzu, nie będą zawiedzione tym co Azimut 80 ma do zaoferowania. Trzy wydzielone strefy relaksu, na dziobie, w kokpicie rufowym i na flybridge’u są gwarantem niczym nie zakłóconego wypoczynku. Na flybridge’u goście mogą skorzystać z jacuzzi, zewnętrznego barku i licznych materacy. Ponadto na górnym pokładzie, jak i w kokpicie znajdują się duże stoły, przy których można spożywać posiłki al fresco.
© RR Yachts 2021 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem