Specyfikacja

WYMIARY

Długość całkowita: 23,30 m (76')

Szerokość: 10,10 m

Zanurzenie: 1,90 m

Silnik

Yanmar 2 x 240 HP

DANE TECHNICZNE

Zbiornik paliwa: 2x3000 L

Zbiornik wody: 2x800 L

Producent

Sunreef Yachts

 

Model

Sunreef 74

 

Rok produkcji

2015

 

ZAKWATEROWANIE

Goście: 10 osób/4 kabiny

Załoga: 3 osoby/3 kabiny

 

Lokalizacja

Porto Montenegro, Czarnogóra

 

 
Sunreef 74 19TH HOLE został wybudowany w 2015 roku dla doświadczonego armatora i zaprojektowany tak aby łączył doznania na żaglach z luksusowym lifestylem. Ten pływający apartament zapewnia maksimum komfortu, nawet podczas bardzo długich rejsów. Jest dowodem na to, że dobre osiągi, elegancja i styl mogą iść w parze z walorami użytkowymi.
Salon połączony z kuchnią stwarzają wręcz idealne warunki do biesiadowania z rodziną i przyjaciółmi. Duża L-kształtna sofa, dodatkowe pufy oraz opuszczany stół to miejsce, w którym można zarówno zjeść posiłek przygotowany przez szefa kuchni jak i zrelaksować się przy dobrym filmie (telewizor jest schowany w barze oddzielającym kuchnię od salonu).
Dzięki przemyślanej aranżacji kabin, na 19TH HOLE można zakwaterować 10 osób. W kabinach rufowych umieszczono podwójne łóżka queen size, natomiast kabiny dziobowe zostały wyposażone w dwa pojedyncze łóżka (z możliwością połączenia) oraz dodatkowe łóżko we wnęce. Taka konfiguracja umożliwia zakwaterowanie rodzin z dziećmi, grupy dzieci lub przyjaciół. Każda kabina ma dedykowaną łazienkę z prysznicem udekorowanym mozaiką.

Film

© RR Yachts 2022 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem