Specyfikacja

WYMIARY

Długość całkowita: 23,30 m (76') 

Szerokość: 10,10 m

Zanurzenie: 1,90 m

 

Silnik

2 x 240 HP MAN

 

DANE TECHNICZNE

Zbiornik paliwa: 2 x 3000 L

Zbiornik wody: 2 x 800 L

 

Producent

Sunreef Yachts

 

Model

Sunreef 74

 

Rok produkcji

2015

 

Lokalizacja

Włochy

 

ZAKWATEROWANIE

Goście: 10 OSÓB/4 kabiny

Załoga: 3 osobY/3 kabiny

 

BANDERA

Malta

 

Blue Deer, wybudowany w 2015 roku, to jacht bezpieczny, przestronny i komfortowy, którego unikatowe wnętrze został zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi wymogami armatora. Jest to katamaran rozpoznawalny na rynku czarterowym, cieszący się dobrą renomą wśród brokerów i klientów. Poza tym, jest to doskonały wybór dla osób poszukujących rodzinnego jachtu, na pokładzie którego będą mogli opłynąć świat.
Salon połączony z kuchnią stwarzają wręcz idealne warunki do biesiadowania z rodziną i przyjaciółmi. Duża L-kształtna sofa, dodatkowe pufy oraz opuszczany stół to miejsce, w którym można zarówno zjeść posiłek przygotowany przez szefa kuchni jak i zrelaksować się przy dobrym filmie (telewizor jest schowany w barze oddzielającym kuchnię od salonu).
Dzięki przemyślanej aranżacji kabin, na 19TH HOLE można zakwaterować 10 osób. W kabinach rufowych umieszczono podwójne łóżka queen size, natomiast kabiny dziobowe zostały wyposażone w dwa pojedyncze łóżka (z możliwością połączenia) oraz dodatkowe łóżko we wnęce. Taka konfiguracja umożliwia zakwaterowanie rodzin z dziećmi, grupy dzieci lub przyjaciół.
© RR Yachts 2021 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem