JACHTY i KATAMARANY ŻAGLOWE

Stworzona w odpowiedzi na oczekiwania klientów, którzy pod żaglami poszukują zarazem komfortu jak i emocji, Excess to nowa marka katamaranów żaglowych z portfolio Groupe Beneteau. Nowoczesna linia kadłuba oraz stylistyka wnętrza, takielunek dobrany w celu maksymalizacji osiągów, funkcjonalne i ergonomiczne wnętrza, to najnowsza generacja katamaranów dostępnych na rynku.

Dowiedz się więcej

Katamarany Excess

Wauquiez Yachts to stocznia z tradycjami, która wpisała się w historię francuskiego jachtingu. Założona w 1965 roku przez Henri Wauquiez, zasłynęła z kultowych modeli Centurion, jachtów komfortowych, luksusowo wykończonych i jednocześnie mających sportowe zacięcie. Wauquiez Yachts nie uprzemysłowiła produkcji, lecz skupiła się na tworzeniu oryginalnych i wyjątkowych jachtów, którą będą w stanie sprostać indywidualnym i wyjątkowym potrzebom klientów.

Dowiedz się więcej

Zlokalizowana na zjawiskowej wyspie Isle de Re, położonej u wybrzeży La Rochelle, stocznia Latitude 46 oraz jachty Tofinou przez nią budowane, idealnie wpasowują się w krajobraz tego miejsca oraz oddają jego charakter. Tofinou to pełne gracji i elegancji, jachty żaglowe typu day-boat o wielkości od 7 do 16 metrów, przeznaczone do żeglugi przybrzeżnej i śródlądowej.

Dowiedz się więcej

© RR Yachts 2022 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem