Specyfikacja

WYMIARY

Długość całkowita

15,90 m

Szerokość

4,30 m

Zanurzenie (kil standardowy):

2,70 m

Masa całkowita:

13 T

DANE TECHNICZNE

Zbiornik paliwa

200 L

Zbiornik wody

400 L

Silnik

60 KM

PROJEKTANT

Projekt zewnętrzny

Joubert-Nivelt Design

Projekt wnętrza

Thierry Gaugain

OŻAGLOWANIE

Grot

73 m2

Genua

55,1 m2

ZAKWATEROWANIE

Goście

4 osoby/1 kabina

Załoga

brak

 
Tofinou 16 to flagowa jednostka francuskiej stoczni z Ile de Ré, to połączenie tradycji z nowoczesnością, klasycznej linia kadłuba z węglowym masztem i bomem. Pokład wykończony w teaku i nadbudówka pokryta mahoniem nadają temu jachtowi szyku i elegancji.
Sportowy sznyt, komfort i elegancja tymi słowami można trafnie określić Tofinou 16. Jest to łódka która jest idelanym wyborem dla rodzin chcących spędzać weekendy na wodzie, ale również wytrawnych żeglarzy którzy poszukują w jachcie regatowego DNA.
Bogate wyposażenie Tofinou - rufowy i dziobowy ster strumieniowy, 60-sięcio konny silnik, dwa koła sterowe, dają możliwość bardzo łatwego sterowania i manewrowania jachtem w pojedynkę zarówno w marinie jak i na żaglach.

Tofinou 16 to flagowa jednostka stoczni Latitude 46, która podobnie jak inne modele z rodziny Tofinou, konstruowane we francuskiej stoczni z Ile de Ré, ma charakterstyczne znaki rozpoznawcze jakimi są klasyczna linia kadłuba połączona z licznymi nowoczesnymi akcentami do których można zaliczyć węglowy maszt i bom. Pokład wykończony w teaku i nadbudówka pokryta mahoniem nadają temu jachtowi szyku i elegancji.

Sportowy sznyt, komfort i elegancja tymi słowami można trafnie określić Tofinou 16. Jest to łódka która jest idelanym wyborem dla rodzin chcących spędzać weekendy na wodzie, ale również wytrawnych żeglarzy którzy poszukują dreszczyku emocji.

Bogate wyposażenie Tofinou - rufowy i dziobowy ster strumieniowy, 60-sięcio konny silnik, dwa koła sterowe, dają możliwość bardzo łatwego sterowania i manewrowania jachtem w pojedynkę zarówno w marinie jak i na żaglach.

 

Pozostałe modele z gamy

© RR Yachts 2022 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem