Specyfikacja

WYMIARY

Długość całkowita

7,00 m

Szerokość

2,25 m

Zanurzenie:

0,50 m/1,10 m

DANE TECHNICZNE

Zbiornik paliwa

25 L

Silnik

9 KM Yanmar

PROJEKTANT

Projekt zewnętrzny

Joubert-Nivelt Design

OŻAGLOWANIE

Grot

18,3 m2

Genua

6,10 m2

Najmniejszy członek rodziny Tofinou to jacht który jest wzorowany na klasycznych łódkach żaglowych budowanych z drewna na Ile de Ré w latach 30 ubiegłego wieku. Wszechobecne na łódkach Tofinou mahoń i teak, są również podstawowym elementem wykończenia tej 7-mio metrowej jednostki. Elementy wnętrza kokpitu i rumpel są pokryte lakierowanym mahoniem, a pokład jest starannie wyłożony teakiem. Tofinou 7 to łódka jedyna w swoim rodzaju, która przykuje uwagę każdego amatora żeglarstwa.

Najmniejszy członek rodziny Tofinou to jacht który jest wzorowany na klasycznych łódkach żaglowych budowanych z drewna na Ile de Ré w latach 30 ubiegłego wieku.

Żeglowanie na Tofinou 7 to niczym podróż w czasie, ale w momencie kiedy łódka złapie wiatr w żagle to każdy poczuje dreszczyk emocji, co jest dowodem na to że jest wykonana w najbardziej zaawansowanej technologii przez co jest bardzo lekka, zwrotna i szybka.

Wszechobecne na łódkach Tofinou mahoń i teak, są również podstawowym elementem wykończenia tej 7-mio metrowej jednostki. Elementy wnętrza kokpitu i rumpel są pokryte lakierowanym mahoniem, a pokład jest starannie wyłożony teakiem.

Tofinou 7 to łódka jedyna w swoim rodzaju, która przykuje uwagę każdego amatora żeglarstwa.

 

 

Galeria

Pozostałe modele z gamy

© RR Yachts 2022 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem