Specyfikacja

WYMIARY

Długość całkowita

14,5 m

Szerokość

4,2 m

Zanurzenie

0,84 m

Masa całkowita

12,3 T

DANE TECHNICZNE

Zbiornik paliwa

2x390 L

Zbiornik wody

100 L

Kategoria projektowa

B

SILNIK

Silnik

2x570 KM FPT z napędem powierzchniowym Frances Helices

Prędkość max.

41 węzłów

Prędkość marszowa

35 węzłów

ILOŚĆ PASAŻERÓW

 

10 osób

Vulcan JP47 to stylowa a zarazem awangardowa, szybka łódź, która swoim designem przywołuje na myśl luksusowy super samochód. Smukła i dynamiczna linia zewnętrzna odzwierciedla osiągi tego jachtu. Maksymalna prędkość 41 węzłów to efekt użycia w konstrukcji jednostki stopniowanego kadłuba i wyposażenia jej w dwa silniki o mocy 570 KM oraz w napęd powierzchniowy. Jest to konfiguracja często stosowana w wojskowych jednostkach pościgowych, charakteryzujących się dużą dzielnością morską i stabilnością.
Dla osób poszukujących rozrywki czy też odpoczynku, Vulcan JP47 ma do zaoferowania dużą przestrzeń zewnętrzną od strefy dziobowej aż do platformy rufowej. Duże materace do opalania znajdujące się z tyłu łodzi, łączą się ze strefą lounge wyposażoną w 3 wygodne dwuosobowe siedziska i stolik kawowy. Kanapy mogą być elektrycznie dosuwane do rozkładanego stolika kawowego, tworząc przestrzeń jadalną al-fresco. Zewnętrzna kuchnia znajdująca się obok stołu, może być wyposażona w płytę grzewczą, BBQ, lodówkę, ice maker i zlew, wszystko czego potrzeba do przygotowania posiłku.
Wnętrze zostało wyposażone w dwuosobowe łóżko i sofę, która może być przekształcona w dodatkowe miejsce do spania, oraz łazienkę z wydzielonym prysznicem. Przestrzeń do przechowywania została bardzo dobrze rozplanowana i zintegrowana z designem, między innymi w wiszących szafkach wokół kabiny. Żeby podnieść poziom komfortu kabina może być wyposażona w klimatyzację.

Film

© RR Yachts 2022 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem