Specyfikacja

WYMIARY

Długość całkowita

17,46 m (57')

Szerokość

4,95 m

Zanurzenie (kil standardowy):

2,50 m

Masa całkowita:

18 T

DANE TECHNICZNE

Zbiornik paliwa

615 L

Zbiornik wody

1015 L

Kategoria projektowa

A

PROJEKTANT

Projekt zewnętrzny

Berret-Racoupeau Yacht Design

Projekt wnętrza

Berret-Racoupeau Yacht Design

SILNIKI

Silnik

110 KM Yanmar

OŻAGLOWANIE

Grot

87 m2

Genua

65 m2

ZAKWATEROWANIE

Goście

6 osób/kabiny

Najnowsza odsłona kultowego modelu produkowanego od 1968 roku, który rozsławił stocznię na świecie. Twórcami Centurionów byli topowi projektanci, w tym Ed Dubois, znany ze spektakularnych projektów żaglowych superjachtów. Pałeczkę po nim przejęło Berret_Racoupeau Yacht Design, jedno z najbardziej rozchwytywanych obecnie biur projektowych na rynku.
Centurion 57 jest szybkim i zwrotnym jachtem, o regatowym zacięciu, co już na pierwszy rzut oka widać po jego smukłej i sportowej sylwetce. Jednocześnie jest komfortowy, elegancki i luksusowo wykończony, czyli w 100% zgodny z DNA marki Wauquiez.
Wnętrze Centuriona 57 charakteryzuje prostota, nowoczesność i funkcjonalność. Dominujące materiały wykończeniowe - woskowany teak i skóry tworzą ciepłą, przytulną atmosferę sprzyjającą relaksowi. Oprócz względów estetycznych, przy projektowaniu wnętrza zadbano także o aspekt praktyczny i bezpieczeństwo załogi. Zaokrąglone krawędzie stolarki, umieszczenie licznych handrelingów wykonanych ze stali nierdzewnej i pokrytych szlachetną skórą, świadczą o tym że jest to jacht stworzony dla tych którzy żeglują na dłuższych dystansach, nie zawsze w sprzyjających warunkach.

 

Layout

Pozostałe modele z gamy

© RR Yachts 2022 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem