Yacht Management

Poszerzając oferowany przez nas zakres usług o kompleksowe zarządzenie jachtem, wyszliśmy z założenia, że posiadanie jachtu ma być dla właściciela samą przyjemnością, a my zajmiemy się resztą...

Nasza rola zaczyna się już w momencie wyboru jednostki, która musi spełniać wszelkie oczekiwania i wymagania klienta. Oprócz stoczni, których jesteśmy wyłącznym przedstawicielem, współpracujemy z najbardziej uznanymi i sprawdzonymi producentami superjachtów na świecie. Jeżeli poszukują Państwo jachtu jedynego w swoim rodzaju, poprowadzimy Państwa przez proces jego kreacji. Zarekomendujemy projektantów oraz producentów, który stworzą Państwa wymarzony jacht. Nadzorując budowę wraz ze współpracującymi z nami doświadczonymi inspektorami dopilnujemy aby jacht był zgodny z ustaloną specyfikacją oraz wymogami wybranej bandery.

W ramach naszych usług oferujemy klientom wykończenie „pod klucz”. Współpracujemy z wiodącymi dostawcami jachtowego wyposażenia hotelarskiego i wnętrzarskiego. Zaopatrzymy jacht w dekoracje i akcesoria zgodnie z koncepcją opracowaną przez projektantów. Ponadto, doradzimy w jaki sprzęt i akcesoria do sportów wodnych może być wyposażony Państwa jacht i zajmiemy się ich zaopatrzeniem.

Wraz z naszymi partnerami z Malty, Luksemburga, Cypru i Anglii, oferujemy doradztwo w zakresie wyboru struktury właścicielskiej oraz bandery jachtu. W ramach utworzonej struktury zorganizujemy także administrowanie i podejmowanie działań operacyjnych z nią związanych. Zajmiemy się wszystkim formalnościami związanymi z rejestracją jachtu, przygotowaniem wymaganej dokumentacji i koordynacją inspekcji przedstawicieli bandery.

Mając ponad dziesięcioletnie doświadczenie we współpracy z załogami, doskonale wiemy, że kluczem do sukcesu każdego jachtu jest zgrany zespół na pokładzie, mający stałe wsparcie ze strony yacht managera. Nasze działania obejmują rekrutację, w tym weryfikację kompetencji i uprawnień załogi, jej zatrudnienie i ubezpieczenie, oraz operacyjne zarządzanie. Chcąc zapewnić 5-cio gwiazdkowy standard na obsługiwanych przez nas jachtach, nieustannie pracujemy nad ulepszeniem naszych usług dla armatorów, kapitanów i innych członków załogi.

© RR Yachts 2020 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand