Stocznia Monte Carlo Yachts oferuje w swojej gamie jednostki od 65 do 105 stóp, wszystkie zaprojektowane przez jedno z czołowych biur projektowych superjachtów - Nuvolari & Lenard. Stocznia ta jako pierwsza w sektorze jachtingu rekreacyjnego wprowadziła do budowy technologię modułową opartą na LEAN Management, wdrożonym w zaawansowanych sektorach przemysłowych takich jak lotnictwo.

Dowiedz się więcej

Maori Yacht to włoski producent awangardowych tenderów szytych na miarę, mający swoją siedzibę na Sardynii, jednej z mekk europejskiego jachtingu. Nowatorski i futurystyczny design tych łodzii to wspólna wizja stoczni i światowej sławy biur projektowych Nauta Design i Ken Freigvokh.

Dowiedz się więcej

Austin Parker jest pierwszą włoską stocznią która stworzyła linię jachtów bazującą na linii zewnętrznej klasycznych łódek typu „lobster boats“. Jachty stoczni Austin Parker to połączenie tradycji z ponadczasową włoską elegancją i innowacyjną stylistyką, której twórcą jest jeden z najbardziej utytułowanych włoskich projektantów jachtów motorowych, Fulvio de Simoni.

Dowiedz się więcej
© RR Yachts 2019 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem