Specyfikacja

WYMIARY

Długość całkowita

9,90 m

Szerokość

3,45 m

Zanurzenie (kil standardowy):

2,00 m

Masa całkowita:

4,2 T

DANE TECHNICZNE

Zbiornik paliwa

50 L

Zbiornik wody

140 L

Silnik

20 KM

PROJEKTANT

Projekt zewnętrzny

Joubert-Nivelt Design

Projekt wnętrza

Joubert-Nivelt Design

OŻAGLOWANIE

Grot

33,7 m2

Genua

22,5 m2

ZAKWATEROWANIE

Goście

4 osoby/2 kabiny

Załoga

brak

 
Tofinou 10 to jacht przeznaczony do żeglugi przybrzeżnej w gronie rodziny. Jest on zdecydowanie szerszy od swojego „młodszego brata“, ma aż 3,20 m, co pozwoliło na powiększenie przestrzeni życiowej wewnątrz jego kabiny. Pomimo tego jest to jacht który zachował duszę Tofinou i tak jak inne jednostki w gamie jest sygnowany Joubert/Nivelt.
Wnętrze Tofinou 10 ma charakter loftu i jest nowoczesne, ale jego wykończenie w teaku nawiązuje do klasycznej stylistyki. W głównej kabinie znajduję się podwójne łóżko, dwie wygodne kanapy przy rozkładanym stole oraz kuchnia. Ponadto, od głównej kabiny została wydzielona łazienka i dodatkowa mniejsza kabina dla dzieci, albo dorosłych gości, znajdująca się w rufowej części jachtu.
Tofinou 10 to łódka nowej generacji kultowej, francuskiej stoczni Latitude 46, będąca doskonałym uzupełnieniem jej gamy jednostek żaglowych.

Tofinou 10 to nowy projekt stoczni Latitude 46, który został zaanonsowany w lipcu 2016 roku. Jest to jacht przeznaczony do żeglugi przybrzeżnej w gronie rodziny. Jest on zdecydowanie szerszy od swojego „młodszego brata“, ponieważ ma aż 3,20 m, co pozwoliło na powiększenie przestrzeni życiowej wewnątrz jego kabiny. Pomimo tego jest to jacht który zachował duszę Tofinou i tak jak inne jednostki w gamie jest sygnowany Joubert/Nivelt.

Wnętrze Tofinou 10 ma charakter loftu i jest nowoczesne, ale jego wykończenie w teaku nawiązuje do klasycznej stylistyki. W głównej kabinie znajduję się podwójne łóżko,  dwie wygodne kanapy przy rozkładanym stole oraz kuchnia. Ponadto, od głównej kabiny została wydzielona łazienka i dodatkowa mniejsza kabina dla dzieci, albo dorosłych gości, znajdująca się w rufowej części jachtu.

Tofinou 10 to łódka nowej generacji kultowej, francuskiej stoczni Latitude 46, będąca doskonałym uzupełnieniem jej gamy jednostek żaglowych.

 

 

Pozostałe modele z gamy

© RR Yachts 2022 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: Solmedia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem