Frauscher Boats

Frauscher Boats to rodzinna austriacka marka, w której tradycja budowy łodzi była przekazywana z pokolenia na pokolenie przez niemal sto lat. Stocznia znajduję się w tym samym miejscu, w którym dziadek obecnych właścicieli z rodziny Frauscher, budował łodzie od 1946 roku. Wszystkie łodzie budowane są w nowoczesnej fabryce w Ohlsdorf, która przypomina bardziej szwajcarską manufakturę zegarków aniżeli stocznię. Podobnie też jak szwajcarscy producenci zegarków Frauscher Boats jest położony nad jednym z bardziej malowniczych, górskich jezior w Austrii, Traunsee.

Innowacyjność i nowatorski design są głęboko zakorzenione w DNA Frauscher Boats. To właśnie austriacka stocznia, jako jedna z pierwszych w historii, budowała łodzie z napędem elektrycznym, które dopuszczone były do żeglugi na jeziorze nad którym swój zakład szkutniczy wybudował założyciel marki Frauscher. Obecnie, stocznia ma w swojej ofercie szeroką gamę motorowych day-cruiserów oraz modele elektryczne, które mogą być doskonałym wyborem do żeglugi śródlądowej w miejscach, gdzie nie dopuszczane są łodzie z napędem spalinowym.

Wyraziste linie, jedyny w swoim rodzaju styl i wysoka jakość cechują wszystkie modele Frauscher Boats. Szczycą się one nie tylko ekskluzywną estetyką, ale również unikatowością. Każdy detal jest dopracowany z największą dbałością i zgodnie z wymogami klienta. Frauscher Boats to łodzie, obok których nikt nie jest w stanie przejść obojętnie.

© RR Yachts 2024 | Polityka prywatności | Disclaimer
Wdrożenie: solmedia.pl